Svátek má: Oldřich

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• a to by byl titul natřásající krocani a slepice a tento nový ´´VŠ´´,poslanecký titul by jsme mohli ,jako ´´novinku´´ udělat globalistickou,co říkáte? Aby ta politika pro globální politiky nebyla taková nuda,když si z nudy pak přeměřují ty špejle.
• a to by byl titul natřásající krocani a slepice a tento nový ´´VŠ´´,poslanecký titul by jsme mohli ,jako ´´novinku´´ udělat globalistickou,co říkáte? Aby ta politika,pro politiky nebyla taková nuda,když si z nudy pak přeměřují ty špejle.
• Really a lot of very good tips! red flush online casino
• Že by jsme vám politici za těch 30 let politiky,k Vašim titulům a k titulu bůh,přidali i další titul a to by byl titul natřásající krocani a slepice a tento nový ´´VŠ´´,poslanecký titul by jsme mohli ,jako ´´novinku´´ udělat globalistickou,co říkáte?
• klíč.slovo:Fiala,B.Posselt,Ott​o von Habsburk foto a Panevropa,Britské listy- to bychom to se sudetákem Fialou a Caudenhove-Kalergi Panevropou vyhráli!To jsou ti praví z 5té kolony pohrobků a dědičných spících germánských broučků!
• Nebo jak Vám máme správně říkat politici,aby jste úplně spokojeni,že by bohové a není to pro vás stále málo? Že by jsme vám politici za těch 30 let politiky,k Vašim titulům a k titulu bůh,přidali i další titul a to by byl titul krocani a slepice
• ,takže asi i slušný obyčejný chudý člověk,je u nich asi také NIC,že ano politici.Co na to říkáte politici? Nebo jak Vám máme správně říkat politici,aby jste úplně spokojeni,že by bohové a není to pro vás stále málo?
• a kdo nemá titul,tak je u nich automaticky ´´vždy pouze blbec´´,co by neměl ani mít právo volit do sněmovny,do senátu,svého prezidenta apd,nebo je u nich ´´vždy jen lůza´´,takže asi i slušný obyčejný chudý člověk,je u nich asi také NIC,že ano politici.
• kdy se naopak zase natřásají v mediích,jako ty krocani a slepice,hlavně že mají samé tituly a kdo nemá titul,tak je u nich automaticky ten blbec,co by neměl ani mít právo volit,nebo lůza,takže asi i slušný obyčejný chudý člověk,je u nich asi také NIC.
• ale o tom už tyto pravicové jedničky nehovoří zpětně ve své politice,kdy se naopak zase natřásají v mediích,jako ty krocani a slepice,hlavně že mají samé tituly a kdo nemá titul,tak je u nich automaticky ten blbec,co by neměl ani mít právo volit,nebo lůza
• ,že ty jejich montovny a hromadu pracovních personálních agentur po Libereckém kraji vytvořili svoji politikou,ale o tom už tyto pravicové jedničky nehovoří zpětně ve své politice,kdy se naopak zase natřásají v mediích,jako ty krocani a slepice.
• hlavně že ty jejich montovny a hromadu pracovních personálních agentur po Libereckém kraji vytvořili svoji politikou,ale o tom už tyto pravicové jedničky nehovoří zpětně ve své politice,kdy se naopak zase natřásají v mediích,jako ty krocani a slepice.
• mohli z toho doslova pokakat např v automobilovém průmyslu po Libereckém kraji na to byli doslova ty ´´ pravicové jedničky´´,hlavně že ty jejich montovny a hromadu pracovních personálních agentur po Libereckém kraji vytvořili svoji politikou.
• ,to se tyto managemenské držgrešle v takových firmách, mohli z toho doslova pokakat např v automobilovém průmyslu po Libereckém kraji na to byli doslova ty ´´ pravicové jedničky´´,hlavně že ty jejich montovny po Libereckém kraji vytvořili svoji politikou.
• do ČR chtěli natahat hromady levné pracovní síly,kdy naopak nechtěl pravicový management urč.firem přidat rodilým slušným obyčejným občanům z ČR pár korun k základu mzdy,to se tyto managemenské držgrešle v takových firmách, mohli z toho doslova pokakat.
• Takže 2HPD vyhodíme komínem,do EU byli úplně otevřené hranice a zejména/nejen pravicový poslanci,do ČR chtěli natahat hromady levné pracovní síly,kdy naopak nechtěl pravicový management urč.firem přidat rodilým občanům z ČR pár korun k základu mzdy.
• ,děj se co děj,pak my obyčejný slušný občané tohoto státu nestačíme zírat,kdo ´´všechno´´ do EU leze.Takže 2HPD vyhodíme komínem,do EU byli úplně otevřené hranice a zejména/nejen pravicový poslanci,do ČR chtěli natahat hromady levné pracovní síly.
• ,o nich zejména cituji,by je netrápilo,oni by si odškrtli 2 HDP na obranu.Pak jsou ale tyto odborníčci,tak ´´odborní´´,že úplně otevřou EU hranice,děj se co děj,pak my obyčejný slušný občané tohoto státu nestačíme zírat,kdo ´´všechno´´ do EU leze.
• pro hlavně ty milionové,miliardové podvodníčky,pro vychcánky v daňových rájích,kde přepírají ty podvodem získané peníze,o nich zejména cituji,by je netrápilo,oni by si odškrtli 2 HDP na obranu.Pak jsou ale tyto odborníčci,tak ´´odborní´´,že úplně otevřou
• a vypočtené královsky pravicově hlavně pro zbohatlíčky/pro hlavně ty milionové,miliardové podvodníčky,pro vychcánky v daňových rájích,kde přepírají ty podvodem získané peníze,o nich zejména cituji,by je netrápilo,oni by si odškrtli 2 HDP na obranu.
• ale že by obyčejný slušný a chudý občané skončili pod mostem v důsledku jejich důchodové reformy,bez chybějících 35 miliard a vypočtené královsky pravicově hlavně pro zbohatlíčky/pro hlavně ty milionové,miliardové podvodníčky,pro vychcánky v daňových
• Fyjala z kleptománií postižené ODS, má všechno připravené. Jen by ho ten hloupý Babiš měl poslechnout a realizovat bláboly volů, kteří nám z republiky udělali závislou kolonii a zachránili se nakonec amnestií pro největší zloděje od Klause.
• Hlavně že by si tyto ´´ pravicový odborníčci´´ odškrtli 2HDP na obranu,to by bylo důležitý,ale že by obyčejný slušný a chudý občané skončili v důsledku jejich důchodové reformy,bez chybějících 35 miliard a vypočtené královsky pro zbohatlíčky skončili pod