Svátek má: Oldřich

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• , mají své odchylky,k tomu připočtěme i teplotu okolního prostředí a další faktory,tak se stále nemohou na ničem dohodnout a furt si své pindíky přeměřují,přeměřují,přeměřují a nejdříve chtějí 2 HDP na obranu,pak 4 HDP na obranu,nebo i mnohem více.
• kdo ho má o 0,001 většího a protože měřící přístroje, mají své odchylky,k tomu připočtěme i teplotu okolního prostředí a další faktory,tak se stále nemohou na ničem dohodnout a furt si své pindíky přeměřují,přeměřují,přeměřují.
• co mě to jen připomíná,no přece ty jejich protivníky,co také furt zbrojí,holt si stále přeměřují ty své politické pindíky,kdo ho má o 0,001 většího a protože měřící přístroje mají své odchylky,tak se stále nemohou dohodnout a furt si své pindíky přeměř...
• co mě to jen připomíná,no přece ty jejich protivníky,co také furt zbrojí,holt si stále přeměřují ty své politické pindíky,kdo ho má o 0,001 většího a protože měřící přístroje mají své odchylky,tak se stále nemohou dohodnout a furt si ho přeměřují.
• kdy by ´´nebyli hodný na evropany´´,jak citoval přední židovský myslitel ,ale zbrojili by o sto šest,co mě to jen připomíná,no přece ty jejich protivníky,co také furt zbrojí,holt si stále přeměřují ty své politické pindíky,kdo ho má o 0,001 většího.
• tyto pravicový poslanci a urč.židi by nechali klidně obyčejné chudé staré občany pod mostem, kdy by ´´nebyli hodný na evropany´´,jak citoval přední židovský myslitel ,ale zbrojili by o sto šest,co mě to jen připomíná,no přece ty jejich protivníky.
• A všimněte si,že poslanci ODS,TOP09 NIKDY neplánovali těchto 35 miliard vrátit zpět odkud je odebrali,justice také k tomu/ o tom ani nepípla,tyto pravicový poslanci a urč.židi by nechali klidně obyčejné staré občany pod mostem,ale zbrojili by o sto šest!
• A všimněte si,že poslanci ODS,TOP09 NIKDY neplánovali těchto 35 miliard vrátit zpětodkud je odebrali,justice také k tomu/ o tom ani nepípla,tyto pravicový poslanci a urč.židi by nechali klidně obyčejné staré občany pod mostem,ale zbrojili by o sto šest!
• to je ´´přinejmenším´´, od poslanců ODS,TOP09 sprosté nevychované jednání ke svým ostatním obyčejným slušným občanům této země.A všimněte si,že poslanci ODS,TOP09 NIKDY neplánovali těchto 35 miliard vrátit zpět,justice také k tomu/ o tom ani nepípla!
• které byli odebrány na přelomu roku 2008/2009 a naopak poslanci ODS,TOP09 plánovali udělat důchodovou reformu,to je ´´přinejmenším´´, od poslanců ODS,TOP09 sprosté nevychované jednání ke svým ostatním obyčejným slušným občanům této země.
• nevrátit 35 miliard Kč zpět odkud byli odebrány/do důchodového fondu,do státního rozpočtu,které byli odebrány na přelomu roku 2008/2009 a naopak poslanci ODS,TOP09 plánovali udělat důchodovou reformu,to je od poslanců ODS,TOP09 sprosté nevychované jednání
• nevrátit 35 miliard Kč zpět odkud byli odebrány/do důchodového fondu,do státního rozpočtu,které byli odebrány na přelomu roku 2008/2009 a naopak poslanci ODS,TOP09 plánovali udělat důchodovou reformu,to není ´´odbornost´´,ale to je sprosté nevychované
• ,ale nevrátit 35 miliard Kč zpět odkud byli odebrány/do důchodového fondu,do státního rozpočtu,které byli odebrány na přelomu roku 2008/2009 a naopak poslanci ODS,TOP09 plánovali udělat důchodovou reformu,to není ´´odbornost´´,ale to je sprosté jednání!
• bývalá vláda ODS,TOP09 poslanců.Nezlob te se na mě,ale nevrátit 35 miliard Kč zpět odkud byli odebrány/do důchodového fondu,do státního rozpočtu,které byli odebrány na přelomu roku 2008/2009 a naopak poslanci ODS,TOP09 plánovali udělat důchodovou reformu,
• Čte to tu někdo, kromě čučkařů?
• které byli odebrány bývalou vládou poslanců ODS,TOP09 za 10 let zpět vráceno nebylo na důchodový fond ,do státního rozpočtu,věděl o tom i bývalý prezident Klaus/ODS,premiérem byl Topolánek/ODS a ministrem financí byl Kalousek TOP09/bývalá vláda ODS,TOP09
• že 35 miliard Kč z přelomu roku 2008/2009,které byli odebrány bývalou vládou poslanců ODS,TOP09 za 10 let zpět vráceno nebylo na důchodový fond ,do státního rozpočtu,věděl o tom i bývalý prezident Klaus/ODS,premiérem byl Topolánek/ODS a ministrem financí
• Mě to jedno není,že 35 miliard Kč z přelomu roku 2008/2009,které byli odebrány bývalou vládou poslanců ODS,TOP09 za 10 let zpět vráceno nebylo na důchodový fond ,do státního rozpočtu,věděl o tom i bývalý prezident Klaus/ODS,premiérem byl Topolánek/ODS a
• ale zároveň nehodlám kvůli podvádějícím poslancům z ODS,TOP09,neboi urč.židům jako chudý nicméně slušný obyčejný občan skončit jednou pod mostem,kvůli jejich ´´vyšší´´ politice.Mě to jedno není,že 35 miliard Kč z přelomu roku 2008/2009,které byli odebrány
• .Já sice chápu,že autoritářské režimy,nebo vychované urč.chování muslimů nejsou ´´lidské´´,ale zároveň nehodlám kvůli podvádějícím poslancům z ODS,TOP09 jako chudý nicméně slušný obyčejný občan skončit jednou pod mostem,kvůli jejich ´´vyšší´´ politice.
• tak se těch chybějících 35 miliard,které by měli být vráceny zpět na důchodový fond/do státního rozpočtu asi nedočkáme,za to klamání od politiků opět ano.Já sice chápu,že autoritářské režimy,nebo vychované urč.chování muslimů nejsou ´´lidské´´,
• Ale vzhledem k tomu,že židi ´´nemohou být hodný na evropany´´ a evropani musí dávat 2HDP na obranu,tak se těch chybějících 35 miliard,které by měli být vráceny zpět na důchodový fond/do statního rozpočtu asi nedočkáme,za to klamání od politiků opět ano.
• Ale vzhledem k tomu,že židi ´´nemohou být hodný na evropany´´ a evropani musí dávat 2HDP na obranu,tak se těch chybějících 35 miliard,které by měli být vráceny zpět na důchodový fond/dostatáního rozpočtu asi nedočkáme,za to klamání od politiků opět ano.